balabar

بنر
Slider Slider Slider
بنر
معرفی کامل این عضو ارسال پیام

جک تخلیه بار

نام شرکت:
نام مسئول: ایران بالابر
تلفن همراه:
ایمیل: پست الکترونیک
مشخصات این محصول
عنوان محصول: جک تخلیه بارمدت زمان گارانتی: 1سال
شرایط محصول: نو (صفر)عنوان تجاری: ایران بالابر
توضیحات دیگر
جک تخلیه یکی از اجزای کامیون هایی است که برای حمل لوازم و مصالح ساختمانی در پروژه ها یا مواد در کارخانه ها ساخته شده اند. اگر کسب و کار شما به گونه ای است که باید مصالح و لوازمی را در یک مسافت طولانی حمل کنید، این ماشینها برای شما مناسب هستند. برای خرید دستگاه مورد نظرتان باید با این نوع ماشینها به خوبی آشنا شوید. در این مقاله درباره این نوع جکها، مزایایی که دارند، جک تخلیه تریلی و انواع کامیون تخلیه صحبت میکنیم تا با این نوع دستگاه ها بیشتر آشنا شوید.

به بیان ساده، جک تخلیه بار کامیون از یک تخت صاف تشکیل شده است که میتواند در بارگیری و تخلیه مواد کج شود و مواد را خالی کند. این ماشینها همان ماشینهای معمولی هستند که با تغییرات جزئی در ساختمان شان، از آنها برای جابه جایی خاک و مصالح در مکانهای محدود ساخت و ساز استفاده میکنند.

از جک تخلیه بار کامیون برای حمل مواد در حجم زیاد استفاده میشود. کامیون تخلیه که به آن کمپرسی هم میگویند، مانند یک کامیون معمولی ساخته میشود؛ با این تفاوت که یک تخت جعبه باز در پشت ماشین است که با سیستم هیدرولیک کج میشود تا به تخلیه مواد کمک کند.

دلایل مختلفی وجود دارد که یک کامیون تخلیه کننده مواد برای کسب و کار یا پروژه کاری شما ضروری است. یکی از ویژگیهای این ماشینها توانایی آنها در حمل آسان توده های سنگین مواد است. کامیونهای تخلیه کوچکتر همچنین میتوانند سایر ماشین آلات کوچک را به اطراف حمل کنند.

علاوه بر آن جک تخلیه تریلی در کارخانه های فولاد، آرد، روغن و سیلوهای ذخیره سازی برای تخلیه کامیون های حمل بار گسترده و حجیم استفاده میشود

با تشکر
نوری کارشناس فروش شرکت مهندسی ایران بالابر
تلفن تماس
09909229598
02176201026

نام شما:
*
ایمیل شما:
*
تلفن تماس شما:
پیام:
*
  Captcha
 جدید

بالابر خاص های مشابه

ثابت فروشگاهی بالابر الکتروهیدرولیک ثابت (آسیا برج ) مدل:EHC مشخصات دستگاه ثابت فروشگاهی: ... شرکت تولیدی صنعتی آسیابرج - محدوده فعالیت: بین المللی
ساخت بالابر- فروش بالابر از بهترین گزینه ها از میان انواع مختلف بالابر نوع هیدرولیکی می باشد. اگر برای ... آذر لیفت - محدوده فعالیت: تهران
بالابرصنعتی- بالابرکارگاهی آیا نیاز به بالابر در محل کار یا منزل خود دارید؟ آیا در انتخاب نوع بالابر مورد ... آذر لیفت - محدوده فعالیت: تهران
تعمیر بالابر- سرویس بالابر گر بالابر در محیط کار شما همیشه و هر روز ایراد دارد؟ اگر بالابر در مغازه یا فرو ... آذر لیفت - محدوده فعالیت: تهران
غذا بر – بالابر غذا – بالابر آیا نیاز به بالابر در رستوران یا فست فود دارید؟ ایا نیاز با انتقال غذا یا ظر ... آذر لیفت - محدوده فعالیت: تهران
سکوی بارگیری(داک لولر) سکوهای بارگیری هیدرولیکی (Dock leveller) مدل LIR-T314 مابین محل دپو و کامیون ها ... ایران بالابر - محدوده فعالیت:
بالابر آشپزخانه بالابر آشپزخانه ایران بالابر مدل LIR-L306 در دسته بالابرهای هیدرولیک جک از کنار ... ایران بالابر - محدوده فعالیت:
بالابر حمل لیفتراک بالابر لیفتراک بر مدل LIR-L305-1 در دسته بالابرهای قیچی ( scissor ) و ویژه حمل ل ... ایران بالابر - محدوده فعالیت:
جک بالابر هیدرولیک جک بالابرهیدرولیک جک بالابر هیدرولیکی این محصول مخصوص اجسام سنگین در( مدلهای قی ... مهدی خلیلی - محدوده فعالیت:
فروش بالابر با قیمت مناسب فروش انواع بالابر با قیمت مناسب : انواع بالابرهای هیدرولیک ،بالابر خانگی، بال ... مهدی خلیلی - محدوده فعالیت:
بالابر9متر دسترسی بالابر و نفر بالابر شرکت بازرگانی آران 55532773-55270705-09124410210- aranmati ... بازرگانی آران - محدوده فعالیت:
فروش بالابرتک ریل بالابر و نفر بالابر شرکت بازرگانی آران 55532773-55270705-09124410210- aranmati ... بازرگانی آران - محدوده فعالیت:
بالابر آشپزخانه بالابر آشپزخانه بالابرآشپزخانه وسیله ی مناسب برای جابجایی مواد غذایی، نفر و ... ... مهدی خلیلی - محدوده فعالیت:
جک تخلیه بار جک تخلیه یکی از اجزای کامیون هایی است که برای حمل لوازم و مصالح ساختمانی در پروژ ... ایران بالابر - محدوده فعالیت:
بالابر ارگان ها بالابر ارگانها انواع بالابر و آسانسور در دونوع: نفربر و باری برای ارگان ها - ... مهدی خلیلی - محدوده فعالیت:
بالابر صنعتی هیدرولیک تولید آسانسور صنعتی هیدرولیک با ظرفیت های متفاوت رزومه ی قوی و سابقه ی کار با ت ... ایران بالابر - محدوده فعالیت:
جک تخلیه فروش جک تخلیه بار جک تخلیه کامیون وسیله ای مناسب برای خالی کردن سریع بار از کام ... مهدی خلیلی - محدوده فعالیت: